"Мектепке жол" акциясы » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы

"Мектепке жол" акциясы

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің, Алматы қаласы білім басқармасының хатына сәйкес және Әуезов аудандық білім бөлімінің тапсырмасы бойынша "Мектепке жол" акциясы аясында кәмелетке толмағандардың қылмыстары мен құқық бұзушылықтарының алдын алу мақсатында "Түнгі қаладағы балалар"дәстүрлі республикалық акциясы өтуде. Аталған акция аясында "№5 мектеп-гимназия"КММ әкімшілігі мен мұғалімдері
 2023 жылғы 19 тамызда Әуезов ауданы АІІБ ҚТІЖБ ЮПБ қызметкерлерімен бірлесіп рейд жүргізуде.
 Рейд компьютерлік және ойын-сауық клубтарында, кафелерде, тұрғын үй аулаларында және жертөлелерде ұйымдастырылды.

В соответствии с письмом Министерства образования и науки Республики Казахстан, Управления образования г. Алматы и по поручению Ауэзовского районного отдела образования в рамках акции «Дорога в школу» в целях предупреждения преступности и правонарушений несовершеннолетних проходит традиционная республиканская акция «Дети в ночном городе».
 В рамках данной акции администрация и учителя   КГУ «Школа-гимназия №5» 19 августа 2023 года совместно с сотрудниками ОЮП ОМПС УП Ауэзовского района  проводят рейд.
 Рейд был организован в компьютерных и развлекательных клубах, кафе, во дворах жилых домов и в подвалах.