Мектепке жол» жалпы республикалық қайырымдылық акциясына арналған іс-шаралар » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » Мектепке жол» жалпы республикалық қайырымдылық акциясына арналған іс-шаралар

Мектепке жол» жалпы республикалық қайырымдылық акциясына арналған іс-шаралар

«№5 мектеп-гимназия» КММ бойынша «Мектепке жол» жалпы республикалық қайырымдылық акциясына арналған іс-шаралар жоспарына сәйкес 2023 жылдың 12 тамызында  Әуезов АІІБ ҚТІЖБ ЮПБ қызметкерлерімен бірлесіп  «Түнгі қаладағы балалар» рейді өткізілді.
 Рейдтің мақсаты: балалардың құқықтарын бұзу фактілерін анықтау, балалардың қадағалаусыз және панасыз қалуының алдын алу, кешкі және түнгі уақытта көшеде кәмелетке толмағандардың болуын анықтау.
Рейд барысында кәмелетке толмағандар тарапынан заң бұзушылықтар анықталған жоқ.

Согласно плана мероприятий  по подготовке и  проведению общереспубликанской благотворительной акции «Дорога в школу» по КГУ «Школа-гимназия №5»
 12 августа 2023 года совместно с сотрудниками ОЮП ОМПС УП Ауэзовского района  проведен рейд «Дети в ночном городе».
 Цель рейда: выявление фактов нарушений прав детей, предупреждение детской безнадзорности и беспризорности, выявление нахождения несовершеннолетних в вечернее и ночное время суток на улице.
 За время проведения рейда  нарушений несовершеннолетними не выявлено.

#Түнгіқаладағыбалалар#Детивночномгороде