«МЕКТЕПКЕ ЖОЛ 2023» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҚАЙЫРЫМДЫЛЫҚ АКЦИЯСЫ . РЕСПУБЛИКАНСКАЯ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ АКЦИЯ "ДОРОГА В ШКОЛУ 2023" » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » «МЕКТЕПКЕ ЖОЛ 2023» РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ҚАЙЫРЫМДЫЛЫҚ АКЦИЯСЫ . РЕСПУБЛИКАНСКАЯ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ АКЦИЯ "ДОРОГА В ШКОЛУ 2023"

Акцияның мақсаты:  аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан оқушыларға, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға жаңа оқу жылына дайындық кезеңінде көмек көрсету, мектепке келуіне жағдай жасау.

📎«Мектепке жол» республикалық қайырымдылық акциясына №5 мектеп-гимназия әкімшілігі  жүрегі мейірімге толы жақсы жандарды демеушілік жасауға шақырады.

📌 РЕСПУБЛИКАНСКАЯ БЛАГОТВОРИТЕЛЬНАЯ АКЦИЯ "ДОРОГА В ШКОЛУ 2023"
✨️Цель акции: помочь учащимся из малообеспеченных и многодетных семей, детям-сиротам и детям, оставшимся без попечения родителей, в период подготовки к новому учебному году, сделать возможным их приход в школу.
📎 Администрация школы-гимназии №5 приглашает добрых людей с добрым сердцем стать спонсорами республиканской благотворительной акции «Дорога в школу».