"Мектепке жол" республикалық қайырымдылық акциясы » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » "Мектепке жол" республикалық қайырымдылық акциясы

"Мектепке жол" республикалық қайырымдылық акциясы

"Мектепке жол" республикалық қайырымдылық акциясы аясында Әуезов ауданы АІІБ ҚТІЖБ ЮПБ полиция капитаны Акимова Мадина Серікқызы және "№5 мектеп-гимназия" КММ қызметкерлерімен бірлесіп 2023 жылдың 17 тамызында аула мен пәтерді аралап шықты. "Мектепке жол-жақсылық жолы" акциясы аясында 9-ықшам ауданда тұратын тұрмысы төмен отбасыларға тексеру жүргізілді. Тексерулер "Жұмыспен қамту" жедел-профилактикалық іс-шарасы шеңберінде көзделген.
 Мақсаты: «Жұмыспен қамту" -жазғы каникул кезеңінде кәмелетке толмағандар тарапынан құқық бұзушылықтардың алдын алу және ішкі істер органдарының профилактикалық есептерінде тұрған балалар мен жасөспірімдерді, жайсыз отбасынан шыққан балалардың бос уақыттың ұйымдастыру.
В  рамках республиканской благотворительной акции «Дорога в школу» капитаном полиции  ОЮП ОМПС УП Ауэзовского района Акимовой Мадиной Сериккызы и  совместно с преподавательским составом КГУ «Школы-гимназия №5»  17 августа 2023года провели дворовой и поквартирный обход. В рамках проводимой акции "Дорога в школу - Путь добра" осуществлена проверка  неблагополучной семьи проживающих в 9- микрорайоне. Проверки предусмотрены в рамках оперативно-профилактического мероприятия «Занятость». Цель: ОПМ «Занятость»- предупреждение и профилактика правонарушений со стороны несовершеннолетних в летний каникулярный период, а также охват организованными формами досуга детей и подростков, состоящих на профилактических учетах органов внутренних дел, детей из неблагополучных семей.