Республиканская акция «Дорога в школу». «Мектепке жол» республикалық акциясы » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » Республиканская акция «Дорога в школу». «Мектепке жол» республикалық акциясы

Республиканская акция «Дорога в школу». «Мектепке жол» республикалық акциясы

«Мектепке жол» республикалық акциясы "№5 мектеп-гимназия"КММ-де басталды. Осы акция аясында «Балаларға жақсылық жаса!» ұранымен мектептің өзін-өзі басқару  ұйымының мүшелері кеңсе тауарларының қалташасын жинады. Сыйлықтарды көпбалалы және аз қамтылған отбасыларының  балаларына табысталды.
 Акцияның негізгі мақсаты-аз қамтылған отбасылардағы балаларға баланы мектепке дайындауға көмектесу. Себебі отбасылық бюджеттің көп бөлігі қажетті кеңсе тауарларын сатып алуға кетеді.
Акция 2023жылдың  30 қыркүйегіне дейін жалғасады егер қайырымдылық акциясына қатысуға ниет білдірушілер болса 87025117159 нөмірі бойынша хабарласуға немесе №18 кабинетке келуге болады.

Республиканская акция «Дорога в школу» стартовала в КГУ «Школа-гимназия №5». В рамках данной акции под девизом «Дари добро детям!» школьный совет самоуправления собрали пакетики с  канцелярскими товарами. Презенты получили дети из многодетных и малоимущих семей.
Основная цель акции – помочь детям с малообеспеченных семей подготовить ребенка в школу. Потому что достаточно большая часть семейного бюджета уходит на покупку необходимых канцелярских товаров.
Акция продлится до 30 сентября 2023г. если есть желающие принять участие в благотворительной акции можете обратится по номеру 87025117159  либо подойти в кабинет №18.