«Мектепке жол». «Дорога в школу» » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » «Мектепке жол». «Дорога в школу»

«Мектепке жол». «Дорога в школу»

Мектеп сайтында «Мектепке жол» бөлімде ата-аналар үшін  балаларына киім, аяқ киім, мектеп-жазу керек-жарақтарын сатып алу үшін ақшалай нысанда біржолғы жәрдемақы төлеу туралы ақпарат, жұмыс жоспары және бұйрық бар.
 Сондай-ақ, мектеп фойесінде «Мектепке жол» республикалық акциясына арнлған жеке стенд рәсімделді. Аталған стендте  «Мектепке жол»жалпы республикалық қайырымдылық акциясын 2023 жылғы 01 тамыздан 30 қыркүйекке дейін дайындау және өткізу бойынша іс-шаралар жоспары және "Мектепке жол" жалпыреспубликалық қайырымдылық акциясын өткізу туралы бұйрық орналастырылған.

На школьном сайте для родителей имеется раздел «Дорога в школу» с информацией о выплате единовременного пособия в денежной форме для приобретения одежды, обуви, школьно-письменных принадлежностей, план работы и приказ.
Так же фойе школы оформлен отдельный стенд «Дорога в школу», где размещены план работы по подготовке и  проведению общереспубликанской благотворительной акции «Дорога в школу» в период с 01 августа по 30 сентября  2023 года. и приказ о проведении общереспубликанской благотворительной акции «Дорога в школу».