Алматылық 2000-нан аса оқушы бір уақытта тоғызқұмалақ ойнап, Қазақстанның Гиннес рекордтар кітабына енді! Более 2000 учеников из Алматы сыграли в игру тогызкумалак одновременно, став частью рекорда Гиннеса Казахстана! 🏆🎉 » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » » Алматылық 2000-нан аса оқушы бір уақытта тоғызқұмалақ ойнап, Қазақстанның Гиннес рекордтар кітабына енді! Более 2000 учеников из Алматы сыграли в игру тогызкумалак одновременно, став частью рекорда Гиннеса Казахстана! 🏆🎉

Бұл қала әкімдігі мен Тоғызқұмалақ зияткерлік ойыны федерациясының қолдауымен ұйымдастырылған естен кетпес оқиға болды. Біз оқушыларымыздың осы тарихи оқиғаның бір бөлігі болғанын мақтан тұтамыз!

Мұндай іс-шаралар интеллект пен логикалық ойлауды дамытуға ықпал етіп қана қоймай, сонымен бірге бізді игі істерге жұмылдырады. Мұндай спорттық шаралар салауатты өмір салтын қалыптастыруға және ата-аналармен және мектеппен қарым-қатынасымызды нығайтуға көмектеседі деп ойлаймыз.

Осы бір ұмытылмас күн үшін барлық қатысушылар мен ұйымдастырушыларға алғыс айтамыз! Шаттыққа, ұжымшылдық пен ізгі ниетке толы атмосфераны бірге  орнатамыз!
#Тоғызқұмалақ #Гиннесрекорды #спорттықмерекелік көңіл кой

Это было незабываемое мероприятие, организованное при поддержке акимата города и федерации интеллектуальной игры тогызкумалак. Мы гордимся тем, что наши учащиеся были частью этого исторического события!

Такие события не только способствуют развитию интеллекта и логического мышления, но и объединяют нас вместе. Мы верим, что спортивные мероприятия, подобные этому, помогают формированию здорового образа жизни и укреплению наших отношений с родителями и школой.

Благодарим всех участников и организаторов за этот незабываемый день! Вместе мы создаем атмосферу радости, коллективизма и доброжелательности! 💪💙"

#Тогызкумалак #рекордГиннеса #спортивноепраздничноенастроение #семьяшкола #Алматы"