1 сынып оқушыларының жол жүру ережелерімен танысуы! Ознакомление учеников 1 класса о важности безопасности на дороге и правилах дорожного движения » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » 1 сынып оқушыларының жол жүру ережелерімен танысуы! Ознакомление учеников 1 класса о важности безопасности на дороге и правилах дорожного движения

ҚР Ішкі істер министрлігінің М.Есболатов атындағы Алматы академиясының доценті Сағандықова Динара мектебіміздің 1-сынып оқушыларымен қызықты кездесу өткізді! Бұл кездесуде біз жолдағы қауіпсіздік пен жолда жүру ережелерінің маңызы туралы айттық. Жол ережелерін жақсырақ есте сақтау үшін Динара Амангелдіқызы бізге бояуға болатын түрлі түсті суреттері бар кітаптар сыйлады!    Енді біз ойнап, сурет салып қана қоймай, жауапкершілікті түсінетін жаяу жүргіншілер мен көлік жүргізушілері болуды да үйренміз. Жолда өзіңді дұрыс ұстау сендердің де, өзгелердің де қауіпсіздігінің кепілі екенін ұмытпаңдар!  Қызықты және танымдық шара өткізгені үшін Динара Сағандықоваға алғыс білдіреміз! Біз бұл шараға қуана-қуана қатыстық және жолда мұқият болуға және жолда жүру ережелерін бұлжытпай орындауға уәде береміз!
Внимание, маленькие друзья!
Сагандыкова Динара, доцент Алматинской академии МВД РК им. М. Есбулатова, провела увлекательную встречу с нашими учениками 1 классов! На этой встрече мы поговорили о важности безопасности на дороге и правилах дорожного движения. Для того, чтобы запомнить эти правила еще лучше, Динара Амангельдиевна раздала нам красочные раскраски!
Теперь мы сможем не только играть и рисовать, но и учиться быть ответственными пешеходами и водителями. Помните, что правильное поведение на дороге – это залог Вашей безопасности и безопасности окружающих!
Большое спасибо Динаре Сагандыковой за интересное и познавательное мероприятие! Мы с удовольствием приняли участие и обещаем быть внимательными и соблюдать правила дорожного движения!