Республика күніне орай "Ұлт күні, қазақ күні" атты кітап көрмесі уйымдастырылды. К Дню Республики была организована книжная выставка "Ұлт күні, қазақ күні". » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » Республика күніне орай "Ұлт күні, қазақ күні" атты кітап көрмесі уйымдастырылды. К Дню Республики была организована книжная выставка "Ұлт күні, қазақ күні".

"№5 мектеп-гимназия" кітапханасында 25 қазан Республика күніне орай "Ұлт күні, қазақ күні" атты кітап көрмесі уйымдастырылды. Көрменің мақсаты: Оқушыларды өз Отаның сүйюге, қазақ екенің, Қазақстанда тұратының мақтаныш етуге, тұған халқының, мәдениетін, салт-дәстүрін қастерлейтін саналы да парасатты азаматтар тәрбиелеу. Елінің Туын, Елтаңбасын, Әнұраның қастерлеу  өз елін, тегін, тарихын білуге тәрбиелеу. Біздің дүниеде бір ғана Отанымыз бар, ол-Тәуелсіз Қазақстан.
В библиотеке "Школа-гимназии №5"  25 октября к Дню Республики  была организована книжная выставка  "Ұлт күні, қазақ күні". Цель выставки: Воспитывать учеников сознательными и разумными гражданами. Любить свою Родину и гордиться тем, что живут в Казахстане. Уважать Флаг, Гимн, Герб Страны, язык, культуру, традиции и знать историю своего народа. У нас только одна Родина - это Независимый Казахстан.