"№5 мектеп-гимназия" КММ кітапханасында оқырмандар үшін Алаш арыстарының асыл мұрасын насихаттау аясында "Азаттық аңсаған Алаш азаматтары" атты кітап көрмесі ұйымдастырылды. » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » "№5 мектеп-гимназия" КММ кітапханасында оқырмандар үшін Алаш арыстарының асыл мұрасын насихаттау аясында "Азаттық аңсаған Алаш азаматтары" атты кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Көрменің мақсаты: Алаш партиясының тарихы, ел тәуелсіздігін аңсаған, ұлт болашағы үшін жанын пида еткен Алаш қайраткерлерінің өмірі, қоғамдық-саяси қызметі туралы ақпараттандыру. Алаш партиясы бағдарламасын кәзіргі кезендегі қоғамдық-жағдайға сай салыстыра отырып, баяндау.

В библиотеке КГУ "Школа-гимназия №5" для читателей была организована книжная выставка "Азаттық аңсаған Алаш азаматтары" в рамках пропаганды благородного наследия Арыс Алаш.
Цель выставки: информировать об истории партии Алаш. О жизни общественно -политической деятельности  Алаш жаждущих независимость страны, отдавших свою жизнь за будущее нации. Изложить программы партии Алаш в свете общественной ситуации на современном этапе.