«ТӨРТ ТОКСАН – ТӨРТ ӨНЕР» жобасы » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » «ТӨРТ ТОКСАН – ТӨРТ ӨНЕР» жобасы

«ТӨРТ ТОКСАН – ТӨРТ ӨНЕР» жобасы

«ТӨРТ ТОКСАН – ТӨРТ ӨНЕР» жобасы аясында тарих пәнінің мұғалімі Одинцова Оксана Александровна  6 «Е» сынып оқушыларымен «Менің өлкем – Қазақстан» тақырыбында танымдық экскурсия сағатын өткізді. Туған жер туралы түсініктерін кеңейту және білімдерін тереңдету, өз қаласы туралы көбірек білуге деген қызығушылық пен құштарлықты дамыту мақсатында ұстаз «Ескерткіштердегі, ескерткіштердегі тарих» байқауында ауданымыздың қысқаша тарихымен таныстырды. тарихи тұлғалар», «Алматы көшелері» тобында осы тапсырмалар бойынша оқушылар өте қызықты мәліметтер берді.
В рамках проекта «ТӨРТ ТОҚСАН – ТӨРТ ӨНЕР» учителем истории Одинцовой Оксана Александровной с учащимися 6 «Е» класса был проведен час познавательной экскурсии на тему «Мой край – Казахстан». В целях расширить представление о родном крае и углубить знания, развивать интерес и желание больше узнать о своем  городе,  учитель рассказала  краткую историю нашего края, в конкурсе «История в памятниках, памятники исторических личностей»,  «Улицы Алматы» учащиеся в группе по данным заданиям рассказали очень интересные сведения.