«МАМАНДЫҚТАР КАЛЕЙДОСКОБЫ» атты челлендж » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » «МАМАНДЫҚТАР КАЛЕЙДОСКОБЫ» атты челлендж

«МАМАНДЫҚТАР КАЛЕЙДОСКОБЫ» атты челлендж

Мамандық таңдау – әрбір жоғары сынып оқушысының алдында тұрған маңызды қадамдардың бірі. Қандай мамандық түрлері бар? Қандай мамандықтар сұранысқа ие? Мамандықтарды «маңызды» немесе «маңызы шамалы» деп бөлуге болады ма?
Осы және басқа да сұрақтарға біздің «МАМАНДЫҚТАР КАЛЕЙДОСКОБЫ» атты челленджі жауап беруге көмектеседі.
«№5 мектеп –гимназия» КММ өзін-өзі басқару ұйымының мүшелері мектебіміздің 11 сынып оқушыларымен  кәсіби-бағдарланған «МАМАНДЫҚТАР КАЛЕЙДОСКОБЫ» челленджіне қатысып өз үлестерін қосуда.
#кәсіптердің_калейдоскобы
#студенттікөзін-өзібасқару
#өзін-өзі_басқару
#Явыбираюпрофессию

Выбор профессии – один из серьезнейших шагов, стоящих перед каждым старшеклассником. Какие есть профессии? Какие профессии пользуются популярностью? Можно ли делить профессии на «важные» и не очень?
На эти и другие вопросы поможет ответить наш челлендж «КАЛЕЙДОСКОП ПРОФЕССИЙ».
Члены школьного самоуправления КГУ «Школа-гимназия № 5» и учащиеся 11-го класса принимают участие в профессионально-ориентационном челлендже«КАЛЕЙДОСКОП ПРОФЕССИЙ».
#Калейдоскоп_профессий
#студенческое_самоуправление