Қазақстан Республикасы Білім Министрлігінің хаты негізінде мектебімізде білім беру нысандарын антитеррорлық қорғауды ұйымдастырудың Алгоритмдерін әзірлеумен бірқатар іс-шаралар өткізілді. » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
eOtinish.kz
» » Қазақстан Республикасы Білім Министрлігінің хаты негізінде мектебімізде білім беру нысандарын антитеррорлық қорғауды ұйымдастырудың Алгоритмдерін әзірлеумен бірқатар іс-шаралар өткізілді.

Қазақстан Республикасы Білім Министрлігінің хаты негізінде мектебімізде білім беру нысандарын антитеррорлық қорғауды ұйымдастырудың Алгоритмдерін әзірлеумен бірқатар іс-шаралар өткізілді. Мектептің педагогикалық ұжымы мен техникалық қызметкерлеріне, күзет ұйымына және мектеп оқушыларына ақпарат берілді.                                                                                            На основании письма Министерства просвещения Республики Казахстан в нашей школе были проведены ряд мероприятий с проработкой Алгоритмов по организации антитеррористичекой защиты объектов образования. Проведены инструктажи преподавательского состава и техперсонала школы, охранной организации и учащихся школы.