Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
eOtinish.kz
» » Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ

Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ

Ағымдағы жылдың 8-20 қараша аралығында біздің еліміз "Қатыгездік пен зорлық-зомбылықсыз балалық шақ" республикалық ақпараттық науқанын өткізеді. Бұл науқанға Әуезов ауданының барлық білім беру ұйымдары белсенді қатысады. Біздің №5 мектеп - гимназия да шетте қалмады. Осы науқан аясында мектеп психологы және директордың ТІЖ жөніндегі орынбасары мектеп рекреациясында «ЖАСӨСПІРІМ ЖӘНЕ ЗАҢ» атты бала құқықтары жөніндегі стендті ресімдеді. Стендтік ақпарат әр баланың өмірі мен толыққанды дамуы үшін қажет барлық жағдайларды көрсетеді.
 С 8 по 20 ноября наша страна проводит республиканскую информационную кампанию «Детство без жестокости и насилия». Активное участие в данной кампании принимают все организации образования Ауэзовского  района. Не осталась в стороне и наша  школа- гимназия №5. В рамках данной кампании психологом школы  и заместителем директора по ВР  в рекреации школы был оформлен стенд «ПОДРОСТОК И ЗАКОН» по правам ребёнка. Стендовая информация отражает все те условия, которые необходимы каждому ребенку для жизни и полноценного  развития.