Калиаскар Аружан ағылшын тілінен ІІІ дәрежелі орынға ие болып Сүлейман Демирель университетіне оқуға түсуіне 50 пайыздық жеңілдігі бар сертификатқа ие болды. » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » » Калиаскар Аружан ағылшын тілінен ІІІ дәрежелі орынға ие болып Сүлейман Демирель университетіне оқуға түсуіне 50 пайыздық жеңілдігі бар сертификатқа ие болды.

Әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті дарынды оқушыларға қолдау көрсету мақсатында Қазақстан және ТМД елдерінің, сонымен қатар таяу және алыс шетел білім беру ұйымдарының 11-сынып оқушыларына арналған жыл сайынғы «Әл-Фараби – 2023» халықаралық олимпиадасын өткізді, аталмыш олтимпиадаға белесене қатысқан мектебіміздің 11 "Б" сынып оқушысы Калиаскар Аружан ағылшын тілінен ІІІ дәрежелі орынға ие болып Сүлейман Демирель университетіне оқуға түсуіне 50 пайыздық жеңілдігі бар сертификатқа ие болды.
Казахский национальный университет имени аль-Фараби провел ежегодную международную олимпиаду «Аль-Фараби - 2023» для учащихся 11-х классов из Казахстана и стран СНГ, а также образовательных организаций ближнего и дальнего зарубежья, в целях поддержки талантливых студентов. Ученица 11 "Б" класса нашей школы Калиаскар Аружан,  заняла третье место по английскому языку и получила сертификат с 50-процентной скидкой при поступлении в Университет Сулеймана Демиреля.