н "Туған тілім – бабам тілі-өз тілім" республикалық челленджіне қатысқанын қуана хабарлаймыз. Школы-гимназии №5 приняли участие в Республиканском челлендже «Туған тілім – бабам тілі – өз тілім» » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » н "Туған тілім – бабам тілі-өз тілім" республикалық челленджіне қатысқанын қуана хабарлаймыз. Школы-гимназии №5 приняли участие в Республиканском челлендже «Туған тілім – бабам тілі – өз тілім»

📢 Назар аударыңыз! Назар аударыңыз! 📢
Біздің №5 мектеп-гимназиямыздың  Өзін – өзі басқару мүшелері ҚР Оқу-ағарту министрлігі«Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы» РМҚК ұйымдастырған "Туған тілім – бабам тілі-өз тілім" республикалық челленджіне қатысқанын қуана хабарлаймыз.
Бұл челлендж Қазақстан халқының Тілдері күніне арналған және 2023 жылғы 1-30 қыркүйек аралығында мектеп парламенттері арасында өтеді.
Біз осы маңызды жарысқа қатысқан белсендімізді10А сынып оқушысы Аралқызы Айымды  мақтан тұтамыз. Ол өзінің ана тіліне деген адалдығы мен сүйіспеншілігін , сонымен қатар өзінің көшбасшылық қабілеттерін көрсетті.
Айымға осы челленджде сәттілік пен табыс тілегіміз келеді! Біз оның жоғары нәтижелерге қол жеткізе алатынына сенеміз.
Біздің мектептің  Өзін – өзі басқару  ұыймының одан әрі жетістіктері туралы білу үшін біздің жаңалықтарымызды қадағалаңыз!
#өзінөзібасқарға #мектеп Өзін-өзі басқару #Мектеп Парламенті #Студенттік Парламент #челленджтуғантілім

📢 ВНИМАНИЕ! ВНИМАНИЕ! 📢
Мы рады сообщить, что члены школьного самоуправления нашей школы-гимназии №5 приняли участие в Республиканском челлендже «Туған тілім – бабам тілі – өз тілім», организованном РУМЦДО МП РК. Этот челлендж посвящен Дню языков народа Казахстана и проходит с 1 по 30 сентября 2023 года среди Школьных парламентов.
Мы гордимся ученицей 10А класса Аралқызы Айым и нашей активисткой, которая проявила инициативу и участвовала в этом важном соревновании. Она продемонстрировала свою преданность и любовь к своему родному языку, а также показала свои лидерские навыки.
Хотим пожелать Айым удачи и успехов в этом челлендже! Мы верим и знаем, что она сможет достичь высоких результатов.
Следите за нашими обновлениями, чтобы узнать о дальнейших достижениях наших школьных парламентариев!
#өзінөзібасқару #школьноесамоуправление #школьныйпарламент #студенческийпарламент #челленджтуғантілім

[media=https://youtube.com/shorts/-oh2tqSIGxE?feature=share]