2023 жылдың 21,22 сәуір күндері «№5 мектеп – гимназия» КММ-де іргелес аумақты тазалау бойынша қоғамдық жұмыс күні өткізілді. » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » 2023 жылдың 21,22 сәуір күндері «№5 мектеп – гимназия» КММ-де іргелес аумақты тазалау бойынша қоғамдық жұмыс күні өткізілді.

Көктем тек табиғаттың оянатын мезгілі емес, тазалық пен тәртіпті қалпына келтіретін уақыт.
2023 жылдың 21,22 сәуір күндері «№5 мектеп – гимназия» КММ-де іргелес аумақты тазалау бойынша қоғамдық жұмыс күні өткізілді. 10 сынып оқушылары, мектеп жұмысшылары бірауыздан сенбілікке шықты. Олар тамаша жұмыс атқарды: мектептің айналасы түгелдей тұрмыстық қалдықтардан, жапырақтардан, құрғақ шөптерден, өскен өсімдіктерден тазартылды. Сенбілікке қатысушылар қоқыс жинап, мектеп алаңын тазартты. Аумақтың бойындағы көгалдарды ретке келтіру үшін көп жұмыс жүргізілді. Енді соңғы лас қар ерігеннен кейін бұл өте маңызды!

Весна - это не только время пробуждения природы, но и пора наведения чистоты и порядка.
В КГУ «Школа – гимназия №5» 21, 22  апреля 2023 года прошел субботник по уборке прилежащей территории.  Учащиеся 10 классов, работники школы  дружно вышли на субботник.  Ими была проделана большая работа: убрана вся территория вокруг школы от бытового мусора, листвы, сухой травы, поросли. Участники субботника собрали мусор, убрали пришкольный участок. Много труда вложили, чтобы привести в порядок газоны вдоль территории.  Сейчас же, по сходу последнего грязного снега - это особенно актуально!