Жаспын, жас та болсам баспын! «Алматы Ұстазы - 2023» жас мұғалімдердің кәсіби байқауы. » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » Жаспын, жас та болсам баспын! «Алматы Ұстазы - 2023» жас мұғалімдердің кәсіби байқауы.

Жаспын, жас та болсам баспын!

«Алматы Ұстазы - 2023» жас мұғалімдердің кәсіби байқауы.

Алматыда ұстаздардың таланты мен шығармашылық әлеуетін анықтау, озық педагогикалық тәжірибені тарату, мұғалім мәртебесін көтеру мақсатында жас мұғалімдер арасында «Алматы ұстазы» қалалық байқауы басталды. Байқау Алматы қаласындағы жалпы білім беретін мектептерде 36 жасты қоса алғанда негізгі пәндерден сабақ беретін 1-11 сынып мұғалімдері арасында өткізілуде.  Байқау үш кезеңде өтеді:

– Бірінші кезең – «Менің білім беру философиям» тақырыбына мультимедиялық мақала әзірлеу.

- Екінші кезең «Ұстаз – кәсіп иесі» атты сайыс сабағын өткізу.

- Үшінші кезең: «Мен педагог-көшбасшымын» тақырыбында авторлық шеберлік сыныптарын өткізу (педагогикалық тәжірибем мен шеберлігімді таныстыру).

Байқау жеңімпаздары 5 миллион теңге алады. Сонымен қатар, бес финалист Хельсинкиде оқу тәжірибесінен өту мүмкіндігіне ие болады.

Мектебімізден 18 мұғалім қатысуға өтініш білдірді. Сайыскерлерімізге кәсіби шыңдалуды, барлық мақсаттарының жүзеге асуын тілейміз, баршаңызға жеңіс тілейміз! Біз сендерді қолдаймыз!

В целях выявления таланта и творческого потенциала педагогов, распространения передового педагогического опыта, повышения статуса педагога в Алматы стартовал городской конкурс среди молодых учителей «Almaty Ustazy». Конкурс проводится среди учителей 1-11 классов, преподающих основные предметы в государственных школах Алматы в возрасте до 36 лет включительно. Конкурс пройдет в три этапа:

— Первый этап – это разработка мультимедийной статьи на тему: «Моя философия образования».

— Второй этап – проведение конкурсного урока «Учитель – профессионал».

— Третий этап – проведение авторских мастер-классов на тему: «Я – учитель-лидер» (презентация своего педагогического опыта и мастерства).

Победители конкурса получат 5 млн тенге. Более того, пятеро финалистов получат возможность прохождения образовательной стажировки в Хельсинки.

18 учителей нашей школы подавли заявку на участие. Мы желаем нашим конкурсантам  профессионального совершенствования, реализации всех намеченных целей, Желаем всем победы! Мы - болеем за Вас, поддерживаем Вас!