25 қазан Республика күні » КГУ «Школа-гимназия №5»УO г.Алматы
» » 25 қазан Республика күні

25 қазан Республика күні

Барлық қазақстандықтарды Республика күнімен құттықтаймыз!

1990 жылы 25 қазанда елдің егемендігі туралы Декларация қабылданды. Бұл күнді тойлау 2009 жылдың көктемінде тоқтатылды. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев 2022 жылғы маусымда өткен жалпыұлттық құрылтай отырысында Республика күнін ел азаматтарына қайтаруды ұсынды.

Бұл мереке - көпұлтты Қазақстан халықтарының бірлігі, татулығы мен келісімінің символы. Еліміздің барлық тұрғындарына денсаулық, амандық, бейбітшілік пен келісім тілейміз.
№5 мектеп - гимназияның "Карамель" Заманауи би студиясы
Республика күнін мерекелеуге арналған флешмоб «Жасай бер – Казахстан!»
Жетекшісі: Белазерова Л. И.
__

Поздравляем всех казахстанцев с Днем Республики!

25 октября 1990 года приняли Декларацию о суверенитете страны. Отменили празднование этого дня весной 2009 года. На заседании национального курултая в июне 2022 года Глава государства Касым-Жомарт Токаев предложил вернуть гражданам страны «День Республики».

Этот праздник – символ единения, мира и согласия народов многонационального Казахстана. Желаем здоровья, благополучия, мира и добра всем жителям нашей страны.
Студия современного танца «Карамель» школы- гимназии №5
Флешмоб «Жасай бер – Қазақстан!», посвященный празднованию Дня Республики
Руководитель : Белазерова Л. И.